ترانس تاتو آروا ۱

ترانس حرفه ای تاتو ارورا 1 
aurora1
ترانس آرورا 1 سازگار با تمام ماشین های تاتو میباشد. این ترانس قابلیت های بی نظیری دارد که شامل کنترل چرخشی  برای روشن / خاموش کردن ،زیباییی دستگاه, حالت های سوئیچینگ و تغییر ولتاژ ، دو حالت پدال پا – حفظ یا لحظه ای که میتونید مشخص کنید با زدن یکبار پدال دستگاه شروع به کار کند یا باید پدال را بگیرید.با استفاده از آهنربایی که در زیر آن میباشد میتوانید آنرا به هر سطح آهنی که خواستید بچسبانید.
جنس ترانس آرورا 1 از  آلومینیوم آنودایز شده و با CNC برش خوردده است. در قسمت پایین منبع تغذیه دستگاه های ضد لغزش ، آهن ربای داخلی و گیره های سیلیکونی روی سطوح مختلف وجود دارد که محافظت حرفه ای و پایدار را برای کارهای تاتو فراهم می کند.دکمه کنترل ساده دوار را فشار دهید تا روشن یا خاموش شود ، حالت های سوئیچ ، خروجی و تغییر ولتاژ. با تعغییر دادن ولتاژ از تغییر رنگ ال ای دی های زیبای دستگاه لذت ببرید ، رنگ های مختلف بیانگر مقدار ولتاژ متفاوت است. دو حالت پدال پا – حفظ یا لحظه ای.
بسیار مناسب – سازگار با تمام کویل ها,پن و روتاری و ماشین های دیگر تتو. طراحی ضد آب ، یک جریان قوی و پایدار را برای کار با ماشین خال کوبی فراهم می کند. طراحی کامپکت ، حمل آسان ، مناسب برای هر مناسبت. این منبع تغذیه تاتو برای تاتو حرفه ای است.
کار ثابت – آسان و بی خطر برای کارکردن. یک جریان قوی و پایدار را برای کار با دستگاه خال کوبی فراهم می کند. با کیفیت پایدار ، برای طولانی مدت و هرگز داغ نمی شود. راحت برای استفاده ، حرکت در هر زمان ، نیازی به انتظار برای خنک کردن نداره.

نام تجاری: HAO-TATTOO H.W.S
داری گواهینامه کیفیت کالا: CE
مدل: AURORA-1
تعداد خروجی : 1PCS
ورودی: 1.5V -17
ویژگی: تغییر ولتاژ با رنگ
سبک
بدونه نوسان
هدف ما رضایتمندی شما از مجموعه رایا بیوتی می باشد 🙏🏻
۰۹۱۲۳۷۵۲۱۲۸ مظفریان
فروش عمده و تک
ارسال به سراسر کشور