رنگ تاتو اینتنز

رنگ تاتو اینتنز یک برند آمریکایی است که یک کمپانی در چین نیز دارد. این کمپانی بیشتر در زمینه تولید تناژ مشکی فعال است و اولویتش تولید رنگ تاتو بدن است، به همین دلیل تنوع رنگ تاتو بدن اینتنز نسبت به رنگ تاتو صورت و ابرو خیلی بیشتر می باشد و این رنگ ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت رنگ اینتنز اصلی بسیار بالا است و ماندگاری بالایی نیز دارد. همچنین رنگ تاتو اینتنز پخش یا تغییر رنگ ندارد. رنگ تاتو اینتنز اورجینال در سه حجم ۳۰ میل، ۲۴۰ میل و ۳۶۰ میل عرضه می شود. قیمت رنگ تاتو اینتنز نسبت به اورجینال بودنش، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.
رنگ اینتنز یکی از رنگهای مخصوص تاتو است البته تاتو با رنگها و روش های مختلفی انجام میشود و هر روز رنگها و مدل های مختلفی از تاتو در مراکز زیبایی کشور اتفاق انجام می شود به علت تنوع در اسم ها و رنگ های متفاوت تاتو ابرو ، همیشه آرایشگا ه ها از استفاده از نام رنگ تاتو ها طفره می روند پس با راهنمایی چند روش کوتاه میتوانید بهترین خرید را در این زمینه داشته باشید
رنگی که عملکرد بهتری دارد می بایست ماندگاری بیشتری نیز داشته باشد. با فرمول جدید مقاوم در برابر خشک شدن بدون نگرانی در مورد خشک شدن مرکب می توانید با آن کار کنید
رنگ تاتو گاهی اوقات می تواند سبب آلرژی شود اما رنگ تاتو اینتنز دارای فرمولی است که فاقد اجزای مضر سایر رنگ ها است و ما قبل از آنکه روی پوست دیگران تست کنیم روی پوست خودمان امتحان می کنیم.
رنگ تاتو اینتنز بر خلاف اکثر تولید کننده گان با اجزای گیاهی و سازگار با بدن انسان درست شده است بنابرین در خرید آن ها تردیدی نداشته باشید.
به خاطر بسپارید رنگ تاتو ایتنز دارای رنگ بندی های مختلفی می باشد و همچنین مناسب برای بدن و صورت می باشد به عنوان مثال رنگ های لب اینتنز بسیار خوش رنگ با ماندگاری بسیار بالا برای تاتوی لب هستند.