perma blend رنگ تاتو پرمابلند

یکی از مهم ترین اصول در تاتو و میکروپیگمنتیشن استفاده از رنگ های اورجینال و با کیفیت است. چون هدف نهایی بحث زیبایی و کاشت رنگ زیر پوست می باشد و کیفیت و سلامت رنگ اهمیت بالایی دارد. رنگ پرمابلند یکی از بهترین گزینه هاست که این اهداف را تامین می کند رنگ های مخصوص میکروپیگمنتیشن ابروی پرمابلند:
آمبر، فورست براون، تیناز گولد سان رایز، دارکست بروان، چاکلت کیس، اسپرسو، فودج، روکسی بروان، برنزر و فورست بروان.
این رنگ ها هیچ گونه تغییر تناژی روی پوست ایرانی ها ندارند. و یکی از دلایل محبوبیت این برند علاوه بر کیفیت بالا، عدم تغییر تناژ رنگ است. به علاوه مشکل پخش رنگ ندارند.
پرما بلند دارای دو رنگ مشکی ایلاینر و دابل بلک میباشد که برای خط چشم (به خاطر عدم تغییر رنگ خط چشم) فوق العاده میباشد
این رنگ دارای ۴ رنگ اصی ابرو میباشد که شامل اسپرسو و دارک میباشد اسپرسو تناژ سبز دارد و دارکستا براون تناژ قرمزی
فارست و روکسی هم جزو قهوه ای های متوسط است که فارست تناژ سبز و روکسی دارای تناژ قرمزی میباشد
اصولا برای پوست های روشن از رنگهای تن زیتونی دار یا دودی استفاده میشود و برای پوست های تیره از رنگهای تناژ قرمز یا نارنجی استفاده می کنند.
​​​​​​​ پرما بلند دارای دو رنگ مشکی ایلاینر و دابل بلک میباشد که برای خط چشم (به خاطر عدم تغییر رنگ خط چشم) فوق العاده میباشد
این رنگ دارای 4 رنگ اصی ابرو میباشد که شامل اسپرسو و دارک میباشد اسپرسو تناژ سبز دارد و دارکستا براون تناژ قرمزی
فارست و روکسی هم جزو قهوه ای های متوسط است که فارست تناژ سبز و روکسی دارای تناژ قرمزی میباشد
اصولا برای پوست های روشن از رنگهای تن زیتونی دار یا دودی استفاده میشود و برای پوست های تیره از رنگهای تناژ قرمز یا نارنجی استفاده می کنند.
کاربرد رنگ قهوه ای فارست براون برای انواع پوستها :
قهوه ای متوسط با تناژ زیتونی (سرد) که مناسب پوستهای گرم (سفید) میباشد این رنگ تاتو یک قهوه ای که پیگمنت زیتونی آن بسیار کنترل شده است این رنگ را به تنهایی در ترکیب میتوانید استفاده کنید.
توصیه ما به پیگمنترهای عزیز رنگ فارست براون را برای افرادی که دارای پوستهای گرم هستند استفاده کنید به این دلیل که پیگمنت زیتونی رنگ رنگدانه های قرمز پوست را خنثی میکند
برای استفاده روی پوستهای سرد (سبزه) بهتر است از خنثی کننده های گرم (نارنجی) یا رنگهای قهوه ای که دارای تناژ گرم هستند در ترکیباتان استفاده کنید.
کاربرد رنگ روکسی براون برای انواع پوستها :
قهوه ای متوسط دارای تناژ قرمزی مناسب پوستهای سرد (سبزه ) میباشد این رنگ تاتو به دلیل داشتن پیگمنت قرمز رنگدانه های آبی و بنفش پوست را خنثی میکند. برای استفاده روی پوستهای گرم (سفید) از خنثی کننده های سرد (الیو) یا رنگهای قهوه ای دارای تناژ سرد در ترکیب تان استفاده کنید.