پد ریموور ناخن

پد ریموور ناخن
بدون خشک کردن کوتیکول و ناخن مواد کاشت یا لاک ژل را به راحتی و در کمتر از ۸ دقیقه بر میدارد
و برای برداشتن لاک ژل ها دیگر نیازی به تراشیدن تاپ کوت ندارید.
بسته ۲۰۰ عددی
​​​​​​​

لاک ژل که ژلیش هم نامیده می شود، مانند لاک معمولی می باشد ولی با دوام تر است و به دو صورت تک مرحله ای و سه مرحله ای روی سطح ناخن ها زده می شود. (با کلیک بر روی لینک های آبی در مطلبی جداگانه ژلیش تک مرحله ای و ژلیش سه مرحله ای را آموزش ببینید). این نکته شایان ذکر است که روش پاک کردن ژلیش مانند پاک کردن لاک معمولی نیست و باید از روشهای خاصی برای ریموو آن استفاده نمود.
 در این مطلب به صورت کامل روش های پاك كردن لاك ژليش را آموزش داده ایم.
ریموو کردن لاک ژل از روی ناخن کاشت
پاک کردن یا به اصطلاح ریموو کردن لاک ژل از روی ناخن کاشت شده نیاز به دستگاه سوهان برقی ناخن یا همان میکرو موتور دارد و تنها کافیست ژل را از روی سطح ناخن بتراشید. توصیه می شود که این عمل توسط ناخن کاران حرفه ای صورت پذیرد.
ریموو کردن لاک ژل از روی ناخن طبیعی
برای پاک کردن لاک ژل از روی ناخن طبیعی نیاز به لوازم بیشتری می باشد. دقت داشته باشید که گاه برخی از دوستان این عمل را به وسیله محلول استون انجام می دهند که بسیار اشتباه بوده و باعث آسیب جدی به بافت ناخن می شود.
روش های مختلفی برای پاک کردن ژلیش از سطح ناخن طبیعی وجود دارد:
1-استفاده از لاک ژل ریموور
ژله ای می باشد و باید مانند لاک روی سطح ناخن زده می شود. ابتدا باید تاپ شاین روی ژلیش را بافر بکشید سپس روی ناخن ها را ژل ریموور زده به طوری که کل سطح ناخن و لاک ژل را بگیرد. 10 الی 20 دقیقه صبر کنید تا تاثیر خود را بگذارد و لاک ژل نرم شود. با ابزار ریموو ژل یا عقب زن چوبی لاک ژل نرم شده را از روی ناخن پاک نمایید.
2-استفاده از پد ریموو لاک ژل
این پد آغشته به محلول ریموور ژل است و تنها با قرار دادن آن روی ناخن ها بدون نیاز به وسیله ای دیگر می توان به راحتی بدون آسیب به صدف ناخن، ژل پولیش روی آن را پاک نمود. نحوه استفاده از پد ریموور ژلیش نیز مانند روش ذکر شده در مورد استفاده از لاک ژل ریموور می باشد.
3-استفاده از دستگاه ریموو لاک ژل
محصول جدیدی است که به وسیله بخار و گرما به راحتی و بدون آسیب به صدف و کراتین ناخن، در زمانی کمتر از روش های دیگر باعث پاک شدن لاک ژل می شود. برای آموزش روش پاک کردن لاک ژل با دستگاه ریموو، بر روی لینک آبی کلیک نمایید.
4-استفاده از فویل و محلول ریموو ژل
لوازم مورد نیاز جهت پاک کردن لاک ژل از ناخن طبیعی:
1- محلول ریموو ژل
2- پنبه و فویل
3- ابزار ریموو ژل
4- سوهان دستی یا بافر
توجه داشته باشید که بر خلاف ذهنیت بسیاری از دوستان ریموو لاک ژل از روی ناخن در صورت وجود لوازم مورد نیاز کار سختی نمی باشد.
مرحله اول:
تاپ ژل را با سوهان برقی یا دستی از روی لاک ژل پاک نمایید.
مرحله دوم:
به وسیله سوهان دستی یا بافر روی سطح ژل را خش بیاندازید.
مرحله سوم:
پنبه را به محلول ریموور ژل آغشته نموده و روی ناخن بگذارید. سپس دور ناخن را مطابق عکس با فویل بپوشانید و به مدت 10 الی 15 دقیقه در همین حالت باقی بگذارید.
نکته: می توانید به جای پنبه و استون از پد مخصوص ریموو ژل استفاده نمایید، این محصول پدهای آغشته به محلول ریموو ژل در بسته بندی های 200 عددی با قیمتی مناسب و به صرفه می باشد که دور ناخن پیچیده شده و با چسبی که دارد به راحتی دور ناخن چسبیده می شود.
مرحله چهارم:
به وسیله ابزار ریموو ژل می توانید به راحتی روی ژل نرم شده را از روی ناخن بتراشید.
​​​​​​​