پماد بی حسی DR.NUMB

پماد بی حسی دکتر نامب یکی از بهترین کرم های بی حسی قبل از کار تاتو و میکروپیگمنتیشن، لیزر، پلاسما تراپی، پلامسا جت، پلکسر و… است. پماد بی حسی دکتر نامب و بی حسی عقرب اصلی  هر دو ساخت کمپانی بی ال کشور چین هستند و همانطور که می دانید، قوی ترین بی حسی های دنیا ساخت این کشور هستند.
احتمالاً یکی از مشکلات شما برای تاتو و میکروپیگمنتیشن، احساس درد زیاد مشتری و بیقراریش حین کار است، که باعث می شود جدای از تاثیر روانی روی مشتری و تبلیغی که او در مورد تجربه اش از تاتو خواهد گفت، تمرکز شما نیز برهم بخورد و در پایان نتیجه جالبی بدست نیاید و متاسفانه این شما هستید که مشتریانتان را از دست می دهید!
بسیاری از تاتو آرتیست ها دنبال خرید مواد ارزان قیمت هستند و برای پماد بی حسی قبل از کار، اولین گزینه ای که به ذهن شان می رسد بی حسی زایلاپی و… است. در حالیکه، زایلاپی دوام بی حسی چندانی ندارد و پوست را سفت می کند. پوست وقتی سفت شود بافتش در برابر رنگ پذیری مقاوم می شود. زمان بیشتری طول می کشد تا پوست رنگ بگیرد و تاتو تمام شود، ورم و درد مشتری بیشتر و بیشتر می شود و… .
پس، ضرورت دارد از بی حسی های با کیفیت و استاندارد استفاده کنید و پماد بی حسی دکتر نامب اورجینال همان چیزی است که به آن نیاز دارید. ​​​​​​​
​​​​​​​مشخصات پماد بی حسی دکتر نامب
۱۰ گرم وزن دارد.
مخصوص بی حسی اول کار است.
جزء پمادهای بی حسی بسیار قوی با جذب بالا روی پوست است.
پمادی است به رنگ سفید یا صورتی.
سه سال تاریخ انقضاء دارد
لیدوکائین ۵% وزنی، بی حسی های موضعی با درصد بالا، پایه کرم و… .
 این پماد مخصوص بی حسی قبل از کار است. به هیچ عنوان حین کار قابل استفاده نیست چون بشدت خاصیت رنگ بری دارد. استعمال روی زخم های باز، سوختگی ها و داخل چشم ممنوع است. در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی گراد و دور از نور آفتاب قرار دهید. توجه کنید پماد نبایستی فریز شود و یخ ببندد.
پماد DR.NUMB را به راحتی از مجموعه رایا بیوتی تهیه فرمایید.